O firmie

Zakład Przemysłu Drzewnego PPHU Trak Bieszczady s.c. jest obecny na rynku od 2002 roku. Od początku działalności tartak dynamicznie się rozwija poszerzając grono klientów zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Celem firmy jest osiągnięcie najwyższej jakości produktów z buka, które są sprzedawane naszym klientom.

Rocznie nasz przerób drewna bukowego wynosi ok. 8000 m3. Posiadamy suszarnie sterowane komputerowo, zapewniamy także parzenie drewna w zależności od potrzeb klienta. W Państwa ręce oddajemy wysokiej klasy produkty, takie jak listwy bukowe stelażowe i tarcica bukowa sucha.

Staranność i zaangażowanie w pracę to cechy, którymi odznaczają się wszyscy nasi pracownicy. Każdy z nich posiada odpowiednie kwalifikacje oraz możliwość pracy na najnowocześniejszych maszynach. Ich doświadczenie oraz możliwość korzystania z nowatorskich rozwiązań sprawia, że wszystkie nasze produkty, których podstawą jest buk, cechują się najwyższą jakością.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był zadowolony z efektów naszej pracy. Przez ponad 10 lat udało nam się wypracować naprawdę wysoką pozycje na rynku. Posiadamy szerokie grono klientów, zarówno w kraju, jak i za granicą, którzy nam zaufali i współpracuja z nami na stałe od wielu lat.

Do każdego zlecenia podchodzimy naprawdę poważnie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak ważna dla wielu z naszych klientów jest szybkość realizacji zleceń. Nie zapominamy jednak przy tym, że najważniejsza jest jakość produktów, które Państwo otrzymują. W związku z tym za każdym razem staramy się osiągać najwyższą jakość w możliwie najkrótszym czasie. Wiemy również jak istotną rolę odgrywa cena, dlatego też zawsze proponujemy jedynie rozsądne stawki.

Nieustannie staramy się wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom. W zależności od potrzeb każdego klienta i przeznaczenia zamówionych u nas produktów, chętnie doradzamy i podpowiadamy, jakie rozwiązanie będzie najlepsze w konkretnym przypadku.

 

Zamawiając u nas, mają Państwo gwarancję uzyskania najwyższej jakości produktów i fachowej obsługi.

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień!

 

deska bukowa