Oferta

Zakład Przemysłu Drzewnego PPHU Trak Bieszczady s.c. produkuje według potrzeb i wymagań klientów:

- tarcicę bukową:

suszoną, parzoną, mokrą, obrzynaną, struganą, szorstką;

- listwy stelażowe bukowe (wg zamówienia);

- fryzy bukowe;

- drewno kominkowe.

Jeżeli są Państwo zainteresowani innymi produktami, zachęcamy do składania zapytań oraz kontaktowania się z nami, ponieważ buk to surowiec, z którego możemy wytworzyć o wiele więcej.

Jednym z naszych głównych produktów jest tarcica bukowa sucha, która ma szerokie zastosowanie zarówno w stolarstwie, jak i rzeźbiarstwie oraz innych rzemiosłach. Ze względu jednak na to, że tarcica bukowa parzona jest o wiele łatwiejsza w obróbce, mają Państwo możliwość zamówienia w naszym tartaku również takiego jej rodzaju. Tarcica parzona różni się nieco kolorem od suszonej – jest trochę ciemniejsza i posiada bardziej wyrównaną barwę.

Ponadto w naszej ofercie znajduje się tarcica bukowa mokra, obrzynana, szorstka i strugana. Wszystkie one dostępne są w różnych klasach, co daje Państwu możliwość naprawdę dużego wyboru. Istnieje możliwość dobrania odpowiedniego jej rodzaju, w zależności od przeznaczenia.

Na zamówienie jesteśmy również w stanie wytworzyć listwy bukowe stelażowe oraz wiele innych półfabrykatów jak np. deski bukowe, drewno kominkowe i wiele wiele innych. Wszystko produkujemy według wymagań klientów. Mają Państwo możliwość zamówienia produktów we wszystkich klasach oraz o najprzeróżniejszych grubościach.

Oczywiście oferta przedstawiona na naszej stronie internetowej nie wyczerpuje zakresu usług świadczonych przez Zakład Przemysłu Drzewnego PPHU Trak Bieszczady s.c. Przedstawione zostały tu jedynie usługi, które wykonujemy najczęściej. Jednak nie boimy się stwierdzenia, że z drewna bukowego potrafimy stworzyć praktycznie wszystko. Zawsze staramy się dołożyć wszelkich starań, by każdy klient, nawet ten najbardziej wymagający, otrzymał u nas wszystko to, czego potrzebuje.